Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 18 hod.
SO 9 - 12 hod.

Aktuality

 

8.10 - 19.10.2018  Trápí vás bolesti zad? Špatně spíte? Nevíte, jaká matrace je pro vás nejvhodnější ? Přijďte si ZDARMA nechat počítačem změřit vhodnou matraci!  Od pondělí 8. října do pátku 19.října 2018 proběhne v Karlových Varech na prodejně Nábytek NAPOBYT počítačové měření ideální matrace.

Přijďte si k nám vyzkoušet unikátní přístroj ErgoCheck, který za pomoci počítače dokáže vyhodnotit vhodnost či nevhodnost matrace pro daného uživatele. Vyberte si správně - ErgoCheck Vám ukáže, která matrace je pro Vás nejvhodnější.

Proč si nechat změřit matraci?

Je odborně prokázáno, že v oblastech, kde protitlak matrace překračuje určitou mez, je způsobena bolest ve svalech a brnění v končetinách. To se projevuje ranní ztuhlostí svalů podél páteře, bolestmi hlavy, ramen, bederní a křížové páteře a samozřejmě pocitem ranní únavy a nedokonalého odpočinku. Změřením vhodné matrace přístrojem ErgoCheck zjistíte, která matrace způsobuje ideální protitlak a dovede zajistit kvalitní zdravý spánek.

 Jak měření matrace funguje?

ErgoCheck je speciální podložka ( deka ) se stovkami individuálních senzorů (optických vláken), které měří tlak na matraci vzniklý v poloze na zádech i na boku. Tato podložka se postupně umístí na vybrané matrace, na kterých se cítíte pohodlně.

Pomocí speciálního software vám počítač vyhodnotí rozložení tlaku vašeho těla na plochu konkrétní matrace. Díky barevné škále znázorňující tlak těla na monitoru zjistíte, jakou oporu vám matrace poskytne - zda je tlak těla a zatížení matrace rovnoměrné a nebo je pro vás příliš měkká či naopak tvrdá.

Kolik mě to bude stát?

Počítačové měření je zcela ZDARMA a nijak nezavazuje ke koupi nové matrace. Na základě měření vám prodavač doporučí 2-3 vhodné matrace a zůstane pouze na vás, zda si novou matraci pořídíte, nebo zůstanete u své původní.

 

Kde a kdy měření ideální matrace proběhne?

Od pondělí 8. října do pátku 19.října 2018 v Karlovarské prodejně Nábytek NAPOBYT, která se nachází v Karlových Varech na Lidické ulici - v areálu obchodního domu JEDNOTA. Vedle prodejny se nachází bezplatné parkoviště s kapacitou cca 30 aut.

Pokud vás nabídka zaujala, jste očekáváni našim odborným a příjemným personálem.

 

 

                            Nový akční leták platný od 1.10. - 31.12.2018

Nový akční leták CZnábytkář 

SLEVY 50%

 

                                

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.