Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 17 hod.
SO 9 - 12 hod.

Dětské a studentské pokoje

Dětské a studentské pokoje

všechny uvedené sestavy do dětských pokojů jsou české případně slovenské výroby.

 Možnost výběru jednotlivých prvků je samozřejmostí. 

  • Rozsáhlá nabídka zahrnuje klasické postele, ale také postele patrové, zvýšené, rostoucí nebo rohové a to včetně matrací, noční stolky, pracovní stoly, komody i šatní skříně. Bohatá kolekce dětského nábytku je doplněna o skluzavky, schody, schody s úložnými prostory a nejrůznější druhy regálů včetně látkových stanů, kapsářů, bunkrů. Velkou výhodou je možnost vzájemné kombinace jednotlivých nábytkových řade mezi sebou či jejich doplnění nabídkou ze skříňového a úložného systému nebo kancelářského nábytku. 

  • Dodáváme kvalitní český či slovenský dětský nábytek vhodný pro vybavení moderních dětských i studentských pokojů. Nabízíme široký výběr různých designových a barevných řešení. Každá z řad má své výhody a přednosti, jejich celkový počet vytváří dostatečně bohatou kolekci dětského a studentského nábytku, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

  • Na na základě Vašich požadavků Vám naši odborně vyškolení pracovníci vytvoří 3D návrhy pro dětské pokoje všech tvarů a velikostí, pomohu Vám s realizací vybavení nábytkem.  

Materiál: dětské pokoje z kvalitní eko dřevotřískové desky laminované s vysoce odolnými ABS hranami, dětské pokoje z kvalitní eko dřevotřískové desky dýhované přírodní dýhou, smrkové dětské pokoje celomasivní a kombinované tzn. vyráběné z masivu a dýhovaného materiálu přírodní dýhou   

Dětské a studentské pokoje

ADAM

Jednoduchý a účelný sektorový nábytkový soubor ADAM zaujme zákazníka svou funkčností, variabilitou...

VARIANT

Tento cenově velmi dostupný sektor má mnoho výborných vlastností, které ho řadí na vrchol ve sve...

BOŘEK

Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický s efektním designem a nenáročnou údržbou.

JIM 5

Kvalitní sektorový nábytek JIM 5 splňuje soudobé nároky na zařízení obytných prostorů dětských a...

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.