Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 17 hod.
SO 9 - 12 hod.

ALFA - kancelářský nábytek

PDFEmail
Univerzální kvalitní a stabilní kancelářský systém s nekonečnými možnostmi pro vaši individuální práci a podnikání. Moderní materiály, ekologické zpracování a ergonomie pracoviště. Na korunu přesně vyladěné spojení ceny a kvality.
Popis produktu

Pět hlavních důvodů, proč zvolit pro vaši kancelář systém ALFA :
■ Alfa je historicky nejprodávanější kancelářský nábytek v České republice.
■ Nabízíme Vám univerzální řešení, které uspokojí jakýkoliv individuální požadavek.
■ Dokázali jsme skloubit užitné vlastnosti, ergonomii i ekologické požadavky s cenovou dostupností pro každého.
■ Za více než třicet let vlastní výroby kancelářského nábytku umíme víc, než kdokoliv jiný.
■ Náš nábytek dnes používají již milióny zákazníků

ALFA 100

    Cena: vysoký poměr cena vs. výkon (nízká cena za kvalitní výrobek)
    Design: jedinečné eloxované nohy v kombinaci s dřevěnými nohami
    Technická úroveň: stabilní a pevný stůl – díky v České republice jedinečnému profilu, rychlá montáž

ALFA 100 je tradiční stolový systém s jednoduchým konstrukčním řešením. Výsledkem historického vývoje je jeden z nejpevnějších a nejstabilnějších stolů na trhu. Stolový systém ALFA 100 je určený pro vybavování běžných kanceláří i v těch nejnáročnějších provozech. Podnoží se skládá z bočnic a čelního panelu vyrobených z LTD 18 mm a hliníkových nohou, opatřených rektifikací 15 mm pro vyrovnání nerovností podlahy. Čelní panel má výšku 300 mm. Podnoží je se stolovou deskou spojeno pomocí rozpěrných kolíků, které zaručují mimořádnou stabilitu celého stolu. Výška stolu je 735 mm. Hliníkové nohy jsou ve standardním provedení povrchově upraveny eloxováním. V ostatních případech byla k povrchové úpravě použita vysoce kvalitní epoxy-polyesterová prášková barva.

ALFA 200
    Cena: skvělý poměr cena vs. výkon (nízká cena za kvalitní výrobek)
    Design: jedinečné podnoží do kříže
    Technická úroveň: nejpevnější a nejstabilnější podnoží

ALFA 200 je tradiční stolový systém čtyřnohé, rámové konstrukce, který je vhodný do běžného administrativního provozu všech typů kanceláří, call center, zasedacích či školících místností apod. Tento typ je velmi oblíbený především díky univerzálním možnostem využití. Rámové podnoží je tvořeno dvěma “bočnicemi“ stolu. Nohy jsou čtvercového průřezu 50 x 50 mm. Obě sestavy nohou (bočnice) jsou spojeny železným profilem, sloužícím též také jako výztuha desky. Nohy jsou vybaveny rektifikací 15 mm pro vyrovnání nerovností podlahy. Výška stolu je 742 mm. Povrchová úprava kovových částí podnoží je provedena epoxy-polyesterovou práškovou barvou, která zaručuje vysokou odolnost proti všem druhům poškození, obvyklým v kancelářském provozu.


ALFA 300
    Cena: manažerský stůl s perfektním designem
    Design: český stůl se světovým designem, nadčasový – ani hranatý ani kulatý
    Technická úroveň: kovové podnoží je založeno na principu nosného mostu, který je základním prvkem stability.

ALFA 300 je stabilní a flexibilní stolový systém, jehož zá- kladním konstrukčním prvkem je most. Je vhodný je pro vybavování všech druhů kanceláří, call center, zasedacích či školících místností, apod. Stoly s mostovou konstrukcí podnoží jsou vyhledávány pro optickou lehkost, vynikající stabilitu a moderní design. Kovové podnoží je založeno na principu nosného mostu, který je základním prvkem stability. Je zkonstruováno z ocelových a hliníkových profilů, navzájem pospojovaných ených pomocí konstrukčních spojů a samosvorných zámků. Nohy ALFA 300 jsou vybaveny rektifikací 15 mm pro vyrovnání nerovností podlahy. Výška stolu je 742 mm. Povrchová úprava kovových částí podnoží je provedena epoxy-polyesterovou práškovou barvou, která zaručuje vysokou odolnost proti všem druhům poškození, obvyklým v kancelářském provozu.


ALFA 500
    Modulární systém.
    Nejpevnější a nejstabilnější skříně v ČR, které jsou zaručeny kvalitním technickým řešením: systém pevných polic, pohledová záda z 8 mm LTD ve vyfrézované drážce.
    Nekonečné možnosti řešení.

Variabilní úložný systém Alfa 500 s velmi funkčním designem má široké uplatnění. Je vhodný pro vybavení referentských pracovišť, kanceláří managementu, jednacích místností, aj. Výškové moduly s označením 2, 3 a 5 M (1 Modul = výška šanonu + manipulační zóna) umožňují i vzájemnou kombinovatelnost a vytváření pracovních prostředí dle vlastních požadavků. Všechny výškové moduly jsou k dispozici ve dvou šířkách korpusů 400 a 800 mm. Výjimkou jsou šatní skříně s výsuvem a jejich nástavce, které mají šířku korpusu 600 mm. Standardní hloubka korpusů skříní je 450 mm. Korpusy jsou vyrobeny z jednoho barevného odstínu LTD o tloušťce 18 mm s ABS hranou 1 mm, přičemž záda skříní jsou vyrobeny z LTD o tloušťce 8 mm. Vzhledem k oboustranně pohledové úpravě zad jsou vhodné i k ustavení do prostoru.

Přehledné a rychlé řešení, které uspokojí vaše požadavky. Univerzální kancelářský systém s nekonečnými možnostmi pro vaši individuální práci a podnikání. Moderní materiály, ekologické zpracování a ergonomie pracoviště. Na korunu přesně vyladěné spojení ceny a kvality.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.