Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 18 hod.
SO 9 - 12 hod.

BASIC

PDFEmail
Stavebnicový, ekonomický kancelářský nábytek pro široké uplatnění, vyráběný z vysoce odolných eko dřevotřískových desek laminovaných s ABS hranami.
Popis produktu

Kancelářský nábytek BASIC

 Stavebnicový, ekonomický kancelářský nábytek pro široké uplatnění, vyráběný z vysoce odolných eko dřevotřískových desek laminovaných s ABS hranami. Použití kvalitních materiálů jde ruku v ruce s technickým a konstrukčním řešením zahrnující mimo jiné stoly a skříně s výškovou aretací (pro vyrovnání nerovností podlah) a speciálně osazená záda skříní v drážce, tak aby lépe odolávali každodenní manipulaci se šanony. Nejen výše zmiňované záležitosti vytvářejí dokonalý kancelářský nábytek s vysokou životností.
základním materiálem je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná tloušťky 18 mm (českého původu) s vysoce odolnými ABS hranami. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.
 
Vyrábí se v desénu:
 * bříza
 * třešeň
 * merano
 
Výhody:
 * široký sortiment
 * velká variabilita
 * dobré technické řešení
 * snadná údržba
 * kvalitní lamináty a ABS hrany - vysoká odolnost
 * tři desény – třešeň, merano, bříza
 * český výrobek
 * nízká cena

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.