Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 17 hod.
SO 9 - 12 hod.

LOLA, SÁRA, ROMA

PDFEmail
Velmi oblíbený a lehce sestavitelný sektorový obývací sektor LOLA, SÁRA a ROMA
Popis produktu

LOLA, SÁRA, ROMA

V současném moderním životě se obývací místnost stává prvořadým místem oddychu, zábavy, setkávaní se rodiny, přátel a návštěv. Splněním tohoto cíle se vyžaduje nábytek funkční, estetický a účelný. Tyto vlastnosti splňují sektorové obývací sestavy LOLA, ROMA a SARA. Nevyberete-li si z již daných skříněk a dílů, vyrobíme je pro Vás na míru.

  • Charakteristickým znakem obývací stěny LOLA je použití okrasných lišt, hliníkových dvířek, úchytek a doplňků. Kvalitní design doplňují kovové nožičky.
  • Jednoduchost a lehkost moderních kubických tvarů nalezneme v obývací stěně ROMA. Skládáním základních prvků čtvercového tvaru vedle sebe, pod sebe, případně na zem s použitím doobjednaných nožiček a krycích desek vytváříte libovolné tvary, sestavy a variace.
  • Dominantnost, ale přitom lehkost, je základním prvkem obývací stěny SARA. Zvýrazněné hloubky hran a použití svislých lišt dodávají prvkům nezaměnitelný ráz. Praktické a vkusné doplňky ještě víc umocňují možnosti kombinací.

 

  • Materiálovým základem obývacích sestav je laminovaná deska v kombinaci tloušťky 18 a 25 mm v barevných provedeních
    dle vzorníku. Exponované hrany jsou chráněné výlučně kvalitní a odolnou ABS hranou 2 a 0,5 mm. Zásuvky jsou vedené pevnými bočními kovovými plnovýsuvy se samozavíracím systémem. Výrobky jsou dodávány v demontu. Všechny materiály
    použité při výrobě jsou testované a zdravotně nezávadné.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.