Provozní doba:
PO - PÁ 9 - 17 hod.
SO 9 - 12 hod.

PATRICIE

PDFEmail
Jedná se o stylový nábytek z masivního smrku v modernějším duchu. Nábytek PATRICIE z masivu je nabízen pro vybavení obývací místnosti, ložnice, pracovny, dětského pokoje a předsíně, v šesti barevných provedeních.
Popis produktu

PATRICIE

Jedná se o stylový nábytek z masivního smrku v modernějším duchu. Nábytek PATRICIE z masivu je nabízen pro vybavení obývací místnosti, ložnice, pracovny, dětského pokoje a předsíně, v šesti barevných provedeních. Nábytek z masivu programu K je vyráběn jako klasický nábytek vhodný do starších interiérů, na chalupy, ale i do kanceláří  a rodinného domu. Jednotlivé díly nábytku jsou na soklech. Možno vyrobit i na míru dle přání zákazníka.
Nábytek z masivu je vyráběn v šesti barevných odstínech a povrchové úpravě lak nebo vosk.


Nábytek PATRICIE se dá vybírat z jednotlivých prvků nebo zhotovit atypické požadavky dle zákazníka.

Výhody:   * kvalitní český výrobek
                * široká nabídka jednotlivých prvků
                * možnost zhotovení atypických rozměrů

Nábytek z masivu je vyráběn v šesti barevných odstínech a povrchové úpravě lak a vosk. V nabídce je nábytek z masivu typu: šatní skříně, komody, kompletní vybavení ložnic , obývacích pokojů, jídelen , pracoven i dětských pokojů. Nábytek z masivu vyrábíme i na zakázku, dle přání zákazníka.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

                                                            

Napobyt Nábytek Karlovy Vary - logo Nábytek pro Váš byt, kvalitní český a slovenský nábytek

Uděláme vše pro to, abyste se cítili doma pohodlně a spokojeni.
Nabídka nábytku NAPOBYT je opravdu široká. Z naší nabídky můžete zakoupit sektorový nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek a bytové doplňky. U nás zakoupíte především zboží od českých a slovenských výrobců.